PL | EN
Blog Kontakt

Piotr Nowiński, PMP, PSM

Piotr jest doświadczonym kierownikiem rozwoju oprogramowania z 15-to letnią biegłością w pomyślnym i efektywnym dostarczaniu projektów o różnym stopniu złożoności. Łączy wysokie umiejętności zarządzania projektami ze zdolnościami analitycznymi i doskonałym rozumieniem technologii i pełnego cyklu wytwarzania oprogramowania.
Jest pasjonatem technologii i świata digital. Wdraża metodę Scrum, jest fanem Agile i orędownikiem podejścia CI/CD w rozwoju oprogramowania. Wspiera zespoły w wydajnym wdrażaniu sprawdzonych metodyk i rozwiązań, zapewniających dużą wydajność oraz dostarczanie projektów na czas i w zaplanowanym budżecie.
Piotr pracował dla dużych międzynarodowych koncernów w zespołach łączących różne dyscypliny i zlokalizowanych w wielu biurach i krajach. Potrafi budować strategiczne relacje z wewnętrznymi i zewnętrznymi klientami oraz współpracować z wieloma zespołami celem budowania efektywnych procedur dostarczania wysokiej jakości oprogramowania.
Był także mocno zaangażowany w zarządzanie operacyjne i realizację strategicznych celów firmy. Wspiera współpracę miedzy różnymi działami i zapewnia, że podległe mu zespoły zawsze dostarczają najlepsze możliwe rozwiązania.
Piotr miał przyjemność pracować ze świetnymi ludźmi i uważa, że dobry zespół to coś znacznie więcej niż tylko suma jego członków i taki, który potrafi dostarczyć fantastyczne rezultaty przekraczające oczekiwania. Potrafi takie zespoły budować i wspierać.
Piotr posiada certyfikaty Project Management Professional (PMP) oraz Professional Scrum Master (PSM I).
Pracował i nadzorował dostarczanie projektów dla m.in. następujących klientów: Aegon, Allianz, BPCC, Canon, De Beers, Esselte, Europcar, NetJets, NFU Mutual, Orange, PKP CARGO, Rio Tinto, RWE, Small Luxury Hotels of the World, The Co-operative, TUI.
 

 

Wracam

adres
ul. Królewska 65a/1
PL 30-081 Kraków
telefon
+48 600 990 910