PL | EN
Blog Kontakt

Blog

Zapowiedź
25.02.2016

Witajcie na blogu Invictus Training. Jako, że jest to początek tej formy komunikacji z naszymi interesariuszami postaram się krótko opisać, czego możecie spodziewać się odwiedzając ten zakątek naszego serwisu. 

Co do tematu, pewnie jest jasność. Interesuje nas zarządzanie projektami z każdej perspektywy. Od strony kierownika projektu, sponsora, portfolio menedżera, program menedżera, biura zarządzania projektami, członków zespołu projektowego, podwykonawcy, szeroko rozumianego otoczenia projektu, w tym najwyższej kadry menedżerskiej, która ma decydujący wpływ na pozycję zarządzania projektami w organizacji. 

Będziemy zatem pisać o metodach i technikach pracy, narzędziach starych i nowych, kompetencjach przydatnych wszystkim wymienionym osobom, myśleniu strategicznym o organizacji i projektach, o metodykach tradycyjnych i zwinnych (agile), nowych trendach w zarządzaniu projektami, analizie biznesowej, najlepszych praktykach. Czasem pojawią się studia przypadków, bieżące informacje o naszych działaniach, ciekawych wydarzeniach w obszarze zarządzania projektami, recenzje, komentarze, konkursy z nagrodami i pewnie wiele innych. 

Postaramy się aby wpisy pojawiały się regularnie, nie rzadziej niż raz na dwa tygodnie. Jesteśmy jednak trenerami i konsultantami, nieustannie w drodze i na walizkach, dlatego z góry proszę o wyrozumiałość i cierpliwość. 

Wszelkie uwagi, sugestie, propozycje, wnioski, zapytania, skargi i interpelacje proszę kierować na nasz adres mailowy lub profil FB. Serdecznie zapraszam.

Autor: Paweł Torój
wróć
adres
ul. Królewska 65a/1
PL 30-081 Kraków
telefon
+48 600 990 910